11 maja 2015

Dream jacket

Jak już wielokrotnie pisałam, moja szafa jest niewielkich rozmiarów, co wymusza na mnie nieustanne dbanie o jej zawartość. W związku z tym, że staram się mieć niewiele rzeczy, przywiązuję ogromną wagę do ich jakości. Stąd też większość moich ulubionych ubrań noszę już niemal od dekady. Nie mam zatem takich problemów, jak rozstawanie się z ukochaną kurtką po jednym sezonie czy ubolewanie nad tym, że coś stało się niemodne. Obce jest mi podążanie za najnowszymi trendami, inwestuję w ulubione kroje, minimalistyczne rozwiązania, dobre materiały i sprawdzone marki. Takie podejście do ubrań spowodowało, że kupuję z większą rozwagą, często oszczędzam dłużej na wymarzoną rzecz lub odmawiam sobie innych przyjemności, ale trud się opłaca.

Moją skórzaną kurtkę kupiłam ponad pięć lat temu. Zachwycił mnie jej fason i kolor. Zakupu dokonałam przez internet, więc nie miałam okazji sprawdzić dokładnego rozmiaru, dotknąć jej ani ocenić wykończenia. Jednak nie miałam żadnych obaw, byłam przekonana, że to będzie kolejny unikat w mojej szafie.

I wrote before, that my closet isn’t the biggest size. That is why I constantly need to take care of its content. Because I try not to own a lot, I pay attention to the quality of things.
I wear a lot of my favorite clothes from over a decade. Because of that I don’t face problems like –
getting rid of a jacket after one season, because it went out of style. I don’t follow current trends. I invest in my favorite styles, minimalism, good quality and proven brands. With these strict rules in mind I buy with more consideration. I save for a longer time and say NO to guilty pleasures – but in the end it pays off.

bought my leather jacket over five years ago. I was captivated with the style and color. I bought it on the internet, so I didn’t have a chance to try it on, touch it or check the finish. Yet I didn’t hesitate – I knew I will have another unique piece in my wardrobe.

numph by fashion art media

***

numph by fashion art media

***

Numph od wielu lat gwarantuje najwyższą jakość produktów, projektuje niepowtarzalne ubrania, wykonane z największą dbałością o szczegóły, łącznie z pięknymi metkami, jedwabnymi podszewkami. W tej kurtce czuję się wspaniale, jeszcze nigdy nie spotkałam kogoś, kto miałby na sobie podobny fason. Lubię wyróżniać się z tłumu, Numph zdecydowanie pomaga mi w tym od kilku lat. Duńczycy doskonale wiedzą, jak przywiązać do siebie klienta. Zakochałam się w ich produktach od pierwszego wejrzenia i mam nadzieję, że pozostanę im wierna.

For years Numph guarantees the highest quality of products, designs unrepeatable clothes made with care for details – including beautiful labels and silk linings. This jacket makes me feel wonderful and I’ve never met someone wearing the same style. I like to stand out and Numph definitely helps me with it for some time. The Danes know how to keep a customer. I feel in love with their products from the first sight and I hope I’ll remain faithful.

kurtka numph by fashion art media   kurtka numph by fashion art media        kurtka numph by fashion art media    kurtka numph by fashion art media  kurtka numph by fashion art media    kurtka numph by fashion art media

jacket – Numph / dress – Mango /  bag – Ania Kuczyńska / sandals – Aldo / hat – Polkap / sunglasses- MOSCOT