3 maja 2015

Tort zwycięstwa – MOSCOT

Uwielbiam gotować dla najbliższych, nie ma lepszego sposobu na wyrażenie uczuć, przygotowanie oryginalnego prezentu, celebrację wyjątkowych chwil. Nic nie zbliża bardziej niż wspólne posiłki, delektowanie się smakiem potraw przyrządzonych w zaciszu domowego ogniska.

Tym razem okazja była nietypowa. Moja ulubiona marka okularów MOSCOT ogłosiła konkurs z okazji 100-lecia istnienia. Było o co walczyć, ponieważ nagroda to okulary LEMTOSH Smart Sunglass z limitowanej edycji (tylko 100 sztuk). Postanowiłam, że w ramach mojej pracy upiekę tort. Przepis na biszkopt to stara rodzinna receptura od mojej mamy. Ciasto wychodzi zawsze i jest fenomenalne, idealnie puszyste i smaczne.

Idea przekazywania najdoskonalszych przepisów z pokolenia na pokolenie pokrywa się z ideologią marki MOSCOT. Wykonują produkty najwyższej jakości z poszanowaniem tradycji, zgodne z duchem epoki i najnowszymi trendami. Wykreowali kultową markę, synonim jakości i dobrego designu. Stąd pomysł na moją pracę konkursową inspirowaną inną amerykańską ikoną – Marilyn Monroe, która chyba najlepiej w historii odśpiewała życzenia urodzinowe.

marilyn-monroe-happy-birthday-mr-president-jf-kennedy

moscot by fashion art media

W roli głównej oprawki LEMTOSH i tort zwycięstwa 🙂 Trud się opłacił! Moje zdjęcie zostało docenione już pierwszego dnia konkursu. Wygrałam swoje wymarzone okulary przeciwsłoneczne. Tegoroczne lato dzięki nim będzie jeszcze piękniejsze. Teraz pozostaje mi czekać na przesyłkę z nagrodą prosto z Nowego Jorku!